gry symulacje

 • wtorek, 06 września 2011
  • Alarm112

   alarm112 to gra przeglądarkowa w stylu symulacji - zadbaj o swoje miasto i obroń je przed złoczyńcami oraz katastrofamiJeżeli chciałeś kiedyś zostać superbohaterem i ratować świat to teraz możesz poczuć przynajmniej małą namiastkę jakby to było. Alarm112 to typowa symulacja, w której zostajesz dyspozytorem w centrum dowodzenia w sytuacjach kryzysowych. Musisz zadbać o to, aby wysyłać straż pożarną, gdy zapali się kosz na śmieci, lub jakiś budynek, albo policję, gdy kogoś napadnięto.

   Jeżeli grałeś kiedyś choćby w emergency, lub sim city to powinna ci się wydać znajoma i na pewno ją polubisz. Alarm112 jest grą na przeglądarkę z fajną grafiką, w której musisz zapanować w pewnych momentach nad naprawdę dużym chaosem. Nie obędzie się bez rozbudowy posterunków policji i siedziby innych służb ratunkowych. Jak na browserówkę tego typu robi dobre wrażenie, szczególnie, że chyba nie ma innej gry, która byłaby w tej samej tematyce - brawo więc za innowację i nie powielanie tych samych schematów.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   wtorek, 06 września 2011 20:15
 • niedziela, 14 sierpnia 2011
  • Ponyrama

   ponyrama - darmowa gra z hodowaniem koniJeżeli lubisz gry przeglądarkowe, w których są zwierzęta, a w szczególności jesteś fanem, lub fanką koni to Ponyrama powinna ci się bardzo spodobać. Jest to symulator stadniny, podobny do Farmeramy, Zoomumby i innych podobnych gier firmy BigPoint. Początkowo dostajemy do naszej dyspozycji niewielki kawałek ziemi, na którym musimy postawić przynajmniej stajnię, aby nasze konie miały gdzie mieszkać. Musimy zadbać oczywiście o ich odpowiednie odżywianie, napajanie i pielęgnację.

   Z czasem będziemy mogli budować nowsze budynki, a te istniejące podnosić na wyższe poziomy. To co przykuwa uwagę od pierwszego logowania w grze ponyramato bardzo fajna grafika 3D. Jak na BigPointa przystało wszystko jest dopracowane i nie znajdziemy tutaj niedociągnięć. Mamy oczywiście możliwość zakupu konta premium, które pozwoli nam na wybór pomocników, którzy zadbają o nasze konie podczas naszej nieobecności.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 14 sierpnia 2011 13:48