Wpisy

 • sobota, 06 sierpnia 2011
  • Footballteam

   footballteam darmowa gra piłkarskaFootballTeam jest bezpłatną grą, gdzie wcielasz się w gracza footbolu. Oczywiście początkowo jesteś słabiakiem i czeka na ciebie ogrom pracy aby zostać Światowym piłkarzem. Posiadasz pieniądzę, punkty umiejętności oraz UM. Za gotówkę będziesz mógł kupować odzież, która powiększy twoje statystyki. Możesz również ćwiczyć daną umiejętność, która jest tym droższa im wyższy jest jej oczekiwany poziom. Dzięki gotówce możesz kupić wiele ciekawych przedmiotów jak np. auta, które skracają czas ćwiczeń. Wykonywane czynności zmniejszają twoje punkty akcji. UM to po prostu punkty specjalności, czy też umiejętności. Im więcej masz UM, punktów UM tym będziesz bardziej utalentowanym graczem i będziesz miał dostęp do zwiększonej ilości ustawień. W FootballTeam możesz również przyłączyć się do różnych klubów a dzięki temu grać w nich regularne mecze. Możesz walczyć o puchar lub też o tytuł najlepszego strzelca. Jeśli będziesz wystarczająco dobry będziesz mógł oczekiwać na powołanie do drużyny kraju.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Footballteam”
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   sobota, 06 sierpnia 2011 22:57
 • piątek, 05 sierpnia 2011
  • Mech Rage

   mechrage darmowa gra przeglądarkowaMechrage to darmowa gra na przeglądarkę w realiach Sci fi. Akcja rozgrywa się w odległej przyszłości i opowiada o konflikcie ogromnych i niosących zniszczenie robotów. Naszym celem jest stworzenie jak największej ich liczby i skuteczne walczenie o tytuł najpotężniejszego gracza.

   Do budowy cyborgów wykorzystywał będziesz surowców, które jak to w grach strategicznych jest zauważalne, że odgrywają główną rolę. Z ich pomocą rozbudujesz także główną siedzibę. Tworząc nowsze technologie w laboratorium umocnisz swoje roboty, których oczywiście jest kilka typów i każdy z nich szczyci się odeminnymi cechami (np atak).

   oczywiście posiadając już pokaźną ilość wojska możesz pokusić się o ataki na sąsiadów. Możliwe jest również zrzeszanie się w klany i tym samym rozgrywanie walk na dużo większą skalę.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   piątek, 05 sierpnia 2011 21:58
 • wtorek, 02 sierpnia 2011
  • SeaFight - zostań królem oceanów

   Seafight - król oceanówSeafight to gra stworzona przez BigPoint, gdzie możemy zostać piratem na swoim statku i walczyć z milionami innych graczy. Poruszamy się po świecie pełnym przygód, gdzie czekają na nas liczne wyzwania i niezliczone bitwy morskie z graczami, oraz wirtualnymi przeciwnikami.

   Warto zwrócić uwagę na szczególnie ładną grafikę oraz to, że twórcy postanowili dodać również dźwięki i muzyczkę do tej gry. Jest to niby mały szczegół, ale jednak sprawia, że rozgrywka staje się dużo przyjemniejsza i chce się spędzić przy niej więcej czasu.

   Walki morskie są dynamiczne, trzeba wykazać się dobrą taktyką i refleksem. Znajdziemy tu także elementy MMO, można bowiem ulepszać swój statek, a z czasem zakupić zupełnie nowy, który pozwoli pokonać najcięższego wroga.

   SeaFight jest świetnym tytułem, który pozwala oderwać się od rzeczywistości na trochę czasu. Nie ma zbyt wielu gier, które byłyby w podobnej tematyce, a jednocześnie tak dopracowane, warto więc się zarejestrować (za darmo) i poszerzyć grono fanów tego tytułu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   wtorek, 02 sierpnia 2011 10:35
 • niedziela, 31 lipca 2011
  • Farmerama - posmakuj życia na farmie

   Farmerama - gra stworzona przez bardzo popularną firmę BigPoint. Opisywałem już na moim blogu ZooMumbę, której również są twórcami. Właściwie to w obu przypadkach grafika jest do siebie podobna. Można tu mówić o grafice pseudo 3d, bardzo fajnym panelu użytkownika. Farmerama na fali popularności farmerskich gier przeglądarkowych zyskała sporą popularność, jednak nie aż tak wielką jak na przykład Wolni Farmerzy. Oprócz przyjemnej grafiki ciekawą rzeczą są dźwięki i przyjemna muzyczka lecąca w tle.

   Zaczynając od początku mamy najpierw do dyspozycji nieduże pole, na którym możemy zadecydować co będziemy uprawiać, lub hodować. Możemy stworzyć uprawę kukurydzy, postawić oborę oraz magazyn. Po pewnym czasie warto rozbudować budynki, a także sprowadzić nowe gatunki zwierząt, a trzeba przyznać jest ich naprawdę dużo, króliki i łosie to tylko niektóre z nich.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 31 lipca 2011 15:55
 • piątek, 29 lipca 2011
  • ZooMumba - Twoje własne zwariowane ZOO

   ZooMumba to ciekawa gra internetowa na przeglądarkę od znanej wszystkim firmy BigPoint znanej z takich hitów jak Farmerama, czy ich nowa produkcja SkyRama.
   W ZooMumbie mamy okazję wcielić się w rolę dykrektora własnego zwariowanego ZOO, w którym czeka nas mnóstwo przygó i zabawy. Bardzo miłą dla oka grafika, dźwięki i przyjemna muzyka pozwolą oderwać się na długi czas od świata realnego.
   W ZooMumbie musisz zadbać o to, aby Twoje ZOO przynosiło zyski, a to nie będzie możliwe bez klientów. Przyciągniesz ich do siebie rozbudowując wybiegi i stawiając nowe budynki. Nie zapomnij także o koszach na śmieci, a przede wszystkim o pielęgnacji swoich podopiecznych.
   Gra jest nieco podobna fo Farmeramy, jednak jest zdecydowanie skierowana na tematykę zwierząt.


   Polecamy!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   piątek, 29 lipca 2011 12:17
 • czwartek, 28 lipca 2011
  • War 2 Glory

   Jeżeli lubisz strategiczne gry w przeglądarce to War 2 Glory powinno przyciągnąć twoją szczególną uwagę. Jest ona całkowicie darmowa, więc nic nie tracisz rejestrując się. Została ona stworzona w technologii flash i nieco przymula wolniejsze komputery, ale nie jest źle!
   W2G nie wymaga pobierania niczego na komputer, ani tymbardziej instalowania dodatkowych programów.
   Obecnie w grze jest już kilka serwerów i oczywiście trzeba zadecydować, czy wolimy dołączyć do pierwszego z nich - Warszawy, gdzie są już niesamowicie silni przeciwnicy, czy lepiej rozpoczniemy rozgrywkę np na Katowicach, gdzie wciąż mamy jakieś szanse, żeby pojawić się wysoko w rankingu.

   War 2 glory jako gra browserowa oferuje bardzo fajną grafikę, dużo emocji i przede wszystkim super zabawę wraz z kompanami z tego samego sojuszu. Tematyka 2 wojny świetowej jest też miłą odmianą od strategii antycznych, czy średniowiecznych, gdzie wciąż spotykamy rycerzy i wszystko kręci się wokół tego samego.   Zdecydowanie polecam.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   czwartek, 28 lipca 2011 20:24