Wpisy

 • niedziela, 25 września 2011
  • Immortal King

   Immortal King jest stosunkowo nową grą na przeglądarkę - jej twórcy, czyli studio 337.com oddali udostępnili ją publice w połowie sierpnia bieżącego roku. Motyw przewodni to mitologia grecka i przede wszystkim liczne bóstwa między którymi wybuchła wojna o panowanie. Wybieramy jedną ze stron i służąc jednemu z bogów walczymy z kolejnymi wrogami. Gra jest bardzo rozbudowana, dostępnych mamy aż 137 bohaterów i 72 różne jednostki. Oczywiście każda z jednostek ma pewną specjalizację, a stworzenie silnej armii polega na odpowiednim ich zgrupowaniu i dowodzeniu.

   Od samego początku do Immortal King wprowadza nas tutorial, dzięki któremu można dosyć łatwo przyswoić zasady rozgrywki. Dobrze jest rozpocząć od postawienia kilku budynków, rozejrzenia się do czego służą poszczególne przedmioty, a także poznawania sztuki walki. Immortal King to mnogość misji, a wszystko w formie turowej gry strategicznej, która przypadła wielu osobom do gustu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 25 września 2011 17:39
 • czwartek, 22 września 2011
  • Age of crusaders

   darmowa gra strategiczna, w której musisz zapanować nad chaosem i walczyć z innymi graczamiZapewne wielu z was marzyło kiedyś o tym, aby mieć władzę, może nawet rządzić swoim miastem, czy osadą. Teraz może się to spełnić dzięki Age of crusaders, czyli bardzo ciekawej grze od Pixelate Ventures, czyli twórców między innymi bardzo popularnego niegdyś portalu epuls.pl. W Age of crusaders mamy okazję wcielić się w rolę dowódcy miasteczka w XIII wiecznym świecie. W tej strategicznej grze online nie zabraknie tutaj elementów strategii, ale również planowania bitew i epickich walk. Do tego wszystko jest utrzymane w naprawdę ciekawej grafice i moim zdaniem jest to jedna z fajniejszych gier jakie możemy zobaczyć w tym roku. Z age of crusaders mogą konkurować naprawdę nieliczni - może Immortal king od 337.com, i kilka innych. Zapanuj więc nad chaosem i weź władanie we własne ręce. Pomóż swojemu ludowi i walcz z tysiącami innych graczy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   czwartek, 22 września 2011 19:05
 • wtorek, 06 września 2011
  • Alarm112

   alarm112 to gra przeglądarkowa w stylu symulacji - zadbaj o swoje miasto i obroń je przed złoczyńcami oraz katastrofamiJeżeli chciałeś kiedyś zostać superbohaterem i ratować świat to teraz możesz poczuć przynajmniej małą namiastkę jakby to było. Alarm112 to typowa symulacja, w której zostajesz dyspozytorem w centrum dowodzenia w sytuacjach kryzysowych. Musisz zadbać o to, aby wysyłać straż pożarną, gdy zapali się kosz na śmieci, lub jakiś budynek, albo policję, gdy kogoś napadnięto.

   Jeżeli grałeś kiedyś choćby w emergency, lub sim city to powinna ci się wydać znajoma i na pewno ją polubisz. Alarm112 jest grą na przeglądarkę z fajną grafiką, w której musisz zapanować w pewnych momentach nad naprawdę dużym chaosem. Nie obędzie się bez rozbudowy posterunków policji i siedziby innych służb ratunkowych. Jak na browserówkę tego typu robi dobre wrażenie, szczególnie, że chyba nie ma innej gry, która byłaby w tej samej tematyce - brawo więc za innowację i nie powielanie tych samych schematów.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   wtorek, 06 września 2011 20:15
 • czwartek, 01 września 2011
  • Ikariam

   Ikariam - darmowa i rozbudowana gra strategiczna w tematyce starożytnej grecji.Ikariam to darmowa przeglądarkowa gra strategiczna, gdzie tworzysz i zarządzasz początkowo niewielką osadą. Istnieje tutaj wiele opcji zarządzania miastem i jego rozbudowy. Należy zadbać przede wszystkim o takie rzeczy jak zadowolenie mieszkańców dając im dostęp do różnych form kultury. Dzięki mieszkańcom otrzymamy niezbędne do rozbudowy złoto, konkretnie 4 sztuki na godzinę. Utrzymanie wiosek jest związane z kosztami, które rosną wraz z kolejnymi wznoszonymi budynkami. W Ikariam jest oczywiście też opcja walki z innymi graczami - będziemy mogli rozszrzać swoje terytorium, dzięki czemu wzrośnie liczba mieszkańców, będziemy mogli przeszkolić więcej żołnierzy itd. Ikariam to bardzo ładna gra z ciekawą grafiką i jak na grę strategiczną jest dosyć rozbudowana.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   czwartek, 01 września 2011 14:43