Wpisy

 • sobota, 27 sierpnia 2011
  • Alamandi

   Alamandi to nowość niespotykana do tej pory w świecie gier na przeglądarkę. Jest to tak naprawdę połączenie wielu mini gierek w jedną całość. Podróżując po bajkowej krainie w swoim balonie będziesz mógł wybrać to na co masz aktualnie ochotę. W alamandi znajdziesz tutaj takie rozgrywki jak na przykład bingo, memory, czy przejście labiryntu w jak najkrótszym czasie. Wszystko jest w całkiem przyjemnej oprawie graficznej, a zauważmy, że jest to produkcja firmy Upjers, które zazwyczaj charakteryzowały się raczej grywalnością, zostawiając oprawę wizualną nieco w tyle. Teraz chcą, aby ten poziom się wyrównał i przyciągnął rzeszę nowych fanów.

   Przenieś się do bajkowego świata Alamandi już dziś, dołącz do innych i rywalizuj w wielu ciekawych dyscyplinach.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   sobota, 27 sierpnia 2011 19:23
 • wtorek, 23 sierpnia 2011
  • Desert operations

   Desert operations - darmowa gra strategiczna na twoją przeglądarkę internetową. Strategia w realiach pustyni.Jeżeli jesteś fanem gier strategicznych to tytuł desert operations z pewnością nie będzie ci obcy. Ta produkcja od firmy looki od dłuższego czasu uważana jest za jedną z najlepszych gier na przeglądarkę i ciężko się temu dziwić. Moim zdaniem zasługuje na naprawdę spore wyróżnienie, ponieważ zawiera wiele elementów, których próżno szukać u innych. Przede wszystkim tutaj rozgrywka toczy się nawet o prawdziwe pieniądze - do zgarnięcia jest nawet 5000 dolarów - robi wrażenie, prawda?
   Desert Operations rozgrywa się w klimacie pustynnym, gdzie dowodzimy swoimi oddziałami walcząc z wrogiem. Sterowanie odbywa się za pomocą myszy klikając na odpowiednie opcje. Dla fanów strategii jest to bardzo ciekawa propozycja o czym świadczy fakt, że przyciągnęła już kilkaset tysięcy ludzi, a liczba graczy wciąż rośnie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   wtorek, 23 sierpnia 2011 20:56
 • niedziela, 21 sierpnia 2011
  • Wolf Team

   wolf team - darmowa gra strzelanka typu mmo - walka wilków z ludźmiWolfteam to typowa gra przeglądarkowa łączącą szczegóły gatunków strzelanek i akcji. Masz do wyboru dwie rasy wilkołaki i ludzi}. Posiadają szczególne atuty, dzięki którym mają przewagę nad resztą. Klient gry nie zajmuje wcale dużo miejsca na dysku, ale grafika stoi na wysokim poziomie. Wolf team to typowa strzelanka, gdzie znajdziemy sporo możliwości rozgrywki. Oczywiście są popularne Death match i zdobywanie flagi, ale również nieco bardziej nietypowe jak przejęcie bazy. Aeriagames, która wkracza na nasz rynek, zyskała tą produkcją wielu fanów na całym świecie. Ciężko przy tej okazji nie wspomnieć też o innym tytule - Alamandi, od tej samej wytwórni, która jest swego rodzaju połączeniem wielu innych, mini gier, która podobnie bardzo ciekawie się zapowiada.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 21 sierpnia 2011 21:27
 • niedziela, 14 sierpnia 2011
  • Ponyrama

   ponyrama - darmowa gra z hodowaniem koniJeżeli lubisz gry przeglądarkowe, w których są zwierzęta, a w szczególności jesteś fanem, lub fanką koni to Ponyrama powinna ci się bardzo spodobać. Jest to symulator stadniny, podobny do Farmeramy, Zoomumby i innych podobnych gier firmy BigPoint. Początkowo dostajemy do naszej dyspozycji niewielki kawałek ziemi, na którym musimy postawić przynajmniej stajnię, aby nasze konie miały gdzie mieszkać. Musimy zadbać oczywiście o ich odpowiednie odżywianie, napajanie i pielęgnację.

   Z czasem będziemy mogli budować nowsze budynki, a te istniejące podnosić na wyższe poziomy. To co przykuwa uwagę od pierwszego logowania w grze ponyramato bardzo fajna grafika 3D. Jak na BigPointa przystało wszystko jest dopracowane i nie znajdziemy tutaj niedociągnięć. Mamy oczywiście możliwość zakupu konta premium, które pozwoli nam na wybór pomocników, którzy zadbają o nasze konie podczas naszej nieobecności.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 14 sierpnia 2011 13:48
  • Drakensang online

   Jeżeli szukasz gry, która posiada naprawdę rewelacyjną grafikę, jest w niej sporo akcji i możliwość rozgrywki z tysiącami graczy to Drakensang online na pewno przypadnie ci do gustu. Ten tytuł stworzony przez firmę bigpoint, który jest przeróbką znanego i popularnego tytułu dostępnego do tej pory na sklepowych półkach debiutuje teraz jako gra przeglądarkowa. Jest to gra, która posiada chyba najlepszą grafikę spośród wszystkich gier tego gatunku i powiem szczerze - nie wygląda na to, żeby miało się to zmienić.

   W Drakensang online mamy do czynienia z tradycyjną walką dobra ze złem - my oczywiście jesteśmy stroną dobra. Wraz ze znajomymi możemy połączyć siły i przemierzając fantastyczne krainy walczyć z potworami takimi jak wiedźmy i innymi. Po drodze będzie na nas czekało wiele przygód i akcji. Wspomniana grafika 3d na silniku stworzonym w javie sprawia, że gra się nie nudzi i przynosi rozrywkę na wiele godzin.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 14 sierpnia 2011 00:14
 • sobota, 06 sierpnia 2011
  • Footballteam

   footballteam darmowa gra piłkarskaFootballTeam jest bezpłatną grą, gdzie wcielasz się w gracza footbolu. Oczywiście początkowo jesteś słabiakiem i czeka na ciebie ogrom pracy aby zostać Światowym piłkarzem. Posiadasz pieniądzę, punkty umiejętności oraz UM. Za gotówkę będziesz mógł kupować odzież, która powiększy twoje statystyki. Możesz również ćwiczyć daną umiejętność, która jest tym droższa im wyższy jest jej oczekiwany poziom. Dzięki gotówce możesz kupić wiele ciekawych przedmiotów jak np. auta, które skracają czas ćwiczeń. Wykonywane czynności zmniejszają twoje punkty akcji. UM to po prostu punkty specjalności, czy też umiejętności. Im więcej masz UM, punktów UM tym będziesz bardziej utalentowanym graczem i będziesz miał dostęp do zwiększonej ilości ustawień. W FootballTeam możesz również przyłączyć się do różnych klubów a dzięki temu grać w nich regularne mecze. Możesz walczyć o puchar lub też o tytuł najlepszego strzelca. Jeśli będziesz wystarczająco dobry będziesz mógł oczekiwać na powołanie do drużyny kraju.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Footballteam”
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   sobota, 06 sierpnia 2011 22:57