Wpisy

 • piątek, 11 listopada 2011
  • Terra militaris

   Terra militaris to strategiczna gra MMORTS na przeglądarkęOstatnio natknąłem się na nową strategiczną grę przeglądarkową od firmy gpotato.eu i zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Chodzi o Terra Militaris, w której wzmosimy swoje miasto, jesteśmy jego przywódcą, a z czasem oczywiście podbijamy nowe tereny.

   Rozpoczynają zabawę wybieramy jedną z czterech dostępnych cywilizacji. Każda z nich ma swoje zalety i wady, oraz specjalności. Różnice polegają na tym, że wydobywają 20% więcej danego surowca, mają inne jednostki bojowe itp. Wybieramy także swojego bohatera, którego dzięki zdobytemu doświadczeniu będziemy mogli awansować na wyższe poziomy, uzbroić w lepsze bronie i dać mu lepsze wyposażenie.

   W Terra militaris warto podkreślić także świetną grafikę. Oprócz fajnej oprawy popracowano tutaj nad takimi dodatkami jak oddalanie i przybliżanie kamery, co przydaje się szczególnie przy przeglądaniu świata.

   Moim zdaniem jest to gra strategiczna, która zasługuje na duże wyróżnienie. Zresztą chyba nie ja jeden, bo w jednym z konkursów zdobyła ona nagrodę na najlepszą browserówkę 2010 roku.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   piątek, 11 listopada 2011 19:04