Wpisy

 • niedziela, 31 lipca 2011
  • Farmerama - posmakuj życia na farmie

   Farmerama - gra stworzona przez bardzo popularną firmę BigPoint. Opisywałem już na moim blogu ZooMumbę, której również są twórcami. Właściwie to w obu przypadkach grafika jest do siebie podobna. Można tu mówić o grafice pseudo 3d, bardzo fajnym panelu użytkownika. Farmerama na fali popularności farmerskich gier przeglądarkowych zyskała sporą popularność, jednak nie aż tak wielką jak na przykład Wolni Farmerzy. Oprócz przyjemnej grafiki ciekawą rzeczą są dźwięki i przyjemna muzyczka lecąca w tle.

   Zaczynając od początku mamy najpierw do dyspozycji nieduże pole, na którym możemy zadecydować co będziemy uprawiać, lub hodować. Możemy stworzyć uprawę kukurydzy, postawić oborę oraz magazyn. Po pewnym czasie warto rozbudować budynki, a także sprowadzić nowe gatunki zwierząt, a trzeba przyznać jest ich naprawdę dużo, króliki i łosie to tylko niektóre z nich.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   niedziela, 31 lipca 2011 15:55
 • piątek, 29 lipca 2011
  • ZooMumba - Twoje własne zwariowane ZOO

   ZooMumba to ciekawa gra internetowa na przeglądarkę od znanej wszystkim firmy BigPoint znanej z takich hitów jak Farmerama, czy ich nowa produkcja SkyRama.
   W ZooMumbie mamy okazję wcielić się w rolę dykrektora własnego zwariowanego ZOO, w którym czeka nas mnóstwo przygó i zabawy. Bardzo miłą dla oka grafika, dźwięki i przyjemna muzyka pozwolą oderwać się na długi czas od świata realnego.
   W ZooMumbie musisz zadbać o to, aby Twoje ZOO przynosiło zyski, a to nie będzie możliwe bez klientów. Przyciągniesz ich do siebie rozbudowując wybiegi i stawiając nowe budynki. Nie zapomnij także o koszach na śmieci, a przede wszystkim o pielęgnacji swoich podopiecznych.
   Gra jest nieco podobna fo Farmeramy, jednak jest zdecydowanie skierowana na tematykę zwierząt.


   Polecamy!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   piątek, 29 lipca 2011 12:17
 • czwartek, 28 lipca 2011
  • War 2 Glory

   Jeżeli lubisz strategiczne gry w przeglądarce to War 2 Glory powinno przyciągnąć twoją szczególną uwagę. Jest ona całkowicie darmowa, więc nic nie tracisz rejestrując się. Została ona stworzona w technologii flash i nieco przymula wolniejsze komputery, ale nie jest źle!
   W2G nie wymaga pobierania niczego na komputer, ani tymbardziej instalowania dodatkowych programów.
   Obecnie w grze jest już kilka serwerów i oczywiście trzeba zadecydować, czy wolimy dołączyć do pierwszego z nich - Warszawy, gdzie są już niesamowicie silni przeciwnicy, czy lepiej rozpoczniemy rozgrywkę np na Katowicach, gdzie wciąż mamy jakieś szanse, żeby pojawić się wysoko w rankingu.

   War 2 glory jako gra browserowa oferuje bardzo fajną grafikę, dużo emocji i przede wszystkim super zabawę wraz z kompanami z tego samego sojuszu. Tematyka 2 wojny świetowej jest też miłą odmianą od strategii antycznych, czy średniowiecznych, gdzie wciąż spotykamy rycerzy i wszystko kręci się wokół tego samego.   Zdecydowanie polecam.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   slawekwch
   Czas publikacji:
   czwartek, 28 lipca 2011 20:24